Tatra banka

22.5.2018 04:25

Brigádnik Tatra Leasingu - denný študent

Náplň práce

hľadáme študenta, ktorého:

  • zaujíma, ako fungujú procesy v leasingovej spoločnosti
  • baví excel a štatistiky
  • neodradí zapisovane údajov do interného systému
  • poteší práca s analýzami
  • nevystraší administratívna výpomoc pri práci s dokumentmi, dokladmi a žiadosťami

Iné výhody

Finančné benefity:
Minimálna mzda 3 € / hod. brutto
Ďalšie benefity:

  • dlhodobá brigáda
  • prax vo finančnej inštitúcii

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

Druh pracovného pomeru

na dohodu

Doplňujúce požiadavky

Brigáda je obsadzovaná na dohodu o brigádnickej práci študenta.
Pracovná doba je pomerne flexibilná, záleží od rozvrhu, min. však 3-4 dni v týždni
(do 20 hod. týždenne)