Tatra banka

19.8.2018 23:11

Finančný poradca na pobočke v Bratislave

Náplň práce

Začnite svoju kariéru v najinovatívnejšej banke na Slovensku. Pracovné miesto je vhodné aj pre šikovného absolventa, ktorý sa chce rozvíjať a získať potrebné skúsenosti pre prácu v bankovníctve.

· Dozviete sa, čo stojí za úspechom najinovatívnejšej banky na Slovensku
· Naučíte sa, ako fungujú kľúčové procesy a aké zákonitosti platia v bankovníctve
· Budete komunikovať s klientmi, zistíte ako reagujú na produkty a naučíte sa, ako ich priviesť k aktívnemu využívaniu inovácií
· Budete partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva, pochopíte ich pohľad a budete im prinášať efektívne riešenia
· Naučíte sa komunikovať s klientom s cieľom nájsť pre ňho tie najvhodnejšie riešenia
· Budete mať na starosti aktivácie nových služieb či inštalovanie a odprezentovanie najnovších mobilných aplikácií

O tom, aké je pracovať na tejto pozícii sa už dozviete viac priamo od našich kolegov

Iné výhody

Finančné benefity:
· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 950 € brutto pri plnom úväzku.
· Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe
· Atraktívny provízny systém
· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

Vzdelanie

  • úplné stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské vzdelanie
  • vyššie vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 950 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

Vhodným kandidátom je komunikatívny, proklientsky orientovaný typ človeka s príjemným vystupovaním. Prax v predaji je vždy výhodou.