Tatra banka

22.5.2018 04:08

Poradca Raiffeisen banky pre Čadcu

Náplň práce

• Predstavovať bankové produkty klientom
• Poskytovať poradenstvo a pomáhať klientom využívať ich bankové produkty efektívnejšie
• Aktívne vyhľadávať nových klientov a oslovovať potenciálnych klientov
• Budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi, rozširovať portfólio ich služieb
• Príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom zvyšovať spokojnosť našich klientov

Iné výhody

Finančné benefity:
· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 600 € brutto pri plnom úväzku.
· Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe
· Atraktívny provízny systém
Pre našich kolegov stále vymýšľame nové možnosti sebarealizácie a osobného rastu.
Budete mať k dispozícii kvalitný systém vzdelávania a školení.
Motivačné finančné ohodnotenie a zamestnanecké výhody sú u nás samozrejmosťou:

  • zvýhodnené využívanie produktov banky
  • príspevok do 3. piliera
  • príspevok na zdravie
  • dni dovolenky navyše s programom Dovolenka PLUS a iné

Vzdelanie

  • úplné stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Čadca

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 600 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

· Príjemné vystupovanie
· Proklientská orientácia
· Veľmi dobré komunikačné schopnosti
· Ochota učiť sa
· Predajné a obchodné zručnosti
· Pozitívne myslenie