Tatra banka

22.5.2018 04:26

Middle officer odd. Work out Tatra Leasingu

Náplň práce

  • Vypracovanie štandarných reportov oddelenia, typovanie dát do interných databáz
  • Príprava dokumentácie pre vymáhanie pohľadávok, aktívna komunikácia so spolupracujúcimi externými spoločnosťami, support pre pracovníkov oddelenia (administratíva)
  • Spravovanie databázy workoutových klientov - systémová evidencia; zodpovednosť za príslušnú databázu; interná komunukácia v rámci skupiny v anglickom jazyku
  • Zodpovednosť za evidenciu, aktualizáciu, archiváciu, príp. potrebné úpravy zverenej dokumentácie
  • Zodpovednosť za aktualizáciu pracovných postupov zverenej agendy

Iné výhody

Finančné benefity:
· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 900 € brutto pri plnom úväzku.
· Fixný pozičný príplatok platný od začiatku pracovného pomeru
· Atraktívny bonusový systém
Ďalšie benefity:

  • Práca pre spoločnosť patriacu do silnej finančnej skupiny
  • Príležitosť pre osobný i kariérny rast
  • Dovolenka plus za každý odpracovaný rok
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Príspevok na DDS
  • Zvýhodnenia na produktoch TBG

Vzdelanie

  • úplné stredoškolské s maturitou

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 900 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

MS Excel - pokročilá úroveň
MS Access (výhodou)
anglický jazyk - aktívne
zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť,