Tatra banka

22.5.2018 04:22

Recruiter

Náplň práce

Láka ťa práca v oblasti HR? Začni ako recruiter a spoznaj HR veľkej firmy!

Najzaujímavejšie na tejto práci je vedenie projektov zameraných na budovanie a prezentáciu zamestnávateľkej značky.
Intenzívne spolupracujeme s oddelením marketingu a toto je ten priestor na nové nápady.
Samozrejmosťou je organizácia a vedenie pohovorov, vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov na pracovnom trhu.

Iné výhody

Finančné benefity:
· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1100 € brutto pri plnom úväzku.
· Fixný pozičný príplatok platný od začiatku pracovného pomeru
· Atraktívny bonusový systém
Ďalšie benefity:
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

Vzdelanie

  • vysokoškolské vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1100 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

  • proklientská orietnácia
  • výborné komunikačné zručnosti
  • ochota cestovať v rámci SR (aktívny šofér)
  • schopnosť analyticky myslieť a spracovávať dáta
  • požadujeme prax vo vedení pohovorov cca pol roka, ideálne skúsenosti s obchodníckymi pozíciami, schopnosť rýchlo sa zaučiť,