Tatra banka

24.6.2018 01:29

Sales Manager regionálnej siete DDS TATRA BANKY pre Banskobystrický a Nitriansky kraj

Náplň práce

Viete do práce vložiť veľké nasadenie a máte výborne komunikačné zručnosti?
Ste samostatný a máte radi každodennú prácu s ľuďmi?
Máte silnú proklientskú orientáciu, ste ochotný cestovať v rámci regiónu a vyhovuje Vám v práci veľká samostatnosť a flexibilita?

Ak ste na vyššie uvedené otázky odpovedali áno, možno hľadáme práve Vás!
Aké výzvy Vás u nás čakajú?

Do nášho obchodného tímu hľadáme regionálneho manažéra, ktorý bude v rámci Nitrianskeho a Banskobystrického kraja plne reprezentovať našu spoločnosť. Vašou úlohou bude:

· Aktívne vedenie rokovaní so zamestnávateľmi v danom regióne
· Spolupráca s manažérmi Tatra banky a účasť na rokovaniach s významnými korporátnymi klientmi
· Motivácia, coaching a koordinácia externých predajcov
· Možnosť budovania siete a obchodného týmu
· Akvizícia, školenie a starostlivosť o obchodných partnerov
· Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov
· Spolupráca s ďalšími regionálnymi manažérmi a kreatívne hľadanie nových možností rozvoja predaja

Iné výhody

Čo Vám ponúkame?

  • kombinácia zamestnaneckého pomeru a živnosti
  • výška variabilnej mzdy súvisiaca s výkonom (priemerná mesačná mzda na tejto pozíci v r. 2017 - 2240 €)
  • istotu a výhody stabilnej značky finančnej inštitúcie Tatra banka
  • neobmedzený priestor na sebarealizáciu
  • možnosť nadštandardného finančného ohodnotenia
  • samostatnosť a flexibilný pracovný čas
  • vzdelávanie v rámci pravidelných školení a plnú podporu vedúceho týmu a produktového oddelenia
  • možnosť práce v rámci úspešného produktu s pozitívnym predajným trendom
  • budovanie a riadenie obchodnej siete v danom regióne

Vzdelanie

  • úplné stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské vzdelanie
  • vyššie vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Nitriansky kraj

Ponúkaný plat

Nástupná mzda 508 € brutto pri plnom úväzku a k pozícií sa viaže variabilná zložka mzdy.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

Od úspešných kandidátov očakávame:

  • silnú proklientskú orientáciu
  • znalosť finančných produktov
  • samostatnosť a pozitívne propredajné nasadenie
  • výborné komunikačné, predajné a prezentačné schopnosti
  • výhodou je predchádzajúca skúsenosť s predajom finančných produktov v koporátnom businesse
  • ochotu cestovať v rámci regiónu
  • zodpovednosť a dodržiavanie pravidiel etiky TBG