Tatra banka

22.5.2018 04:28

Brigádnik na oddelenie Collateral Management

Náplň práce

  • práca v interných systémoch banky
  • komunikácia s poistovňami
  • spracovávanie dokumentov doručených z poistovní
  • príležitostná práca s reportami/dátami a administratívna pomoc pre oddelenie

Iné výhody

Finančné benefity:
Minimálna mzda 3 € / hod. brutto

Ďalšie benefity:

  • Zamestnanie v inovatívnej spoločnosti
  • Po ukončení štúdia možnosť reálneho kariérneho rastu
  • Flexibilný pracovný čas, záleží od rozvrhu, min.však 3-4 dni v týždni (do 20h týždenne)
  • Práca v mladom a dynamickom kolektíve - dlhodobá brigáda
  • Prax vo finančnej inštitúcii

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

Druh pracovného pomeru

na dohodu