Tatra banka

22.5.2018 04:12

Back office špecialista - vhodné pre absolventov

Náplň práce

  • spolupráca s obchodnými a produktovými útvarmi banky
  • spracovanie a overovanie bankových operácii
  • spracovanie žiadostí od klientov
  • správa údajov v dokumentácii klientov
  • administratívne spracovanie bankových produktov a služieb
  • telefonické kontaktovanie klientov za účelom zisťovania dôvodu nezaplatenia záväzku voči banke

Iné výhody

Finančné benefity:
· Nástupná mzda 650 € brutto pri plnom úväzku
· Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe
· Atraktívny provízny systém
Ďalšie benefity:
· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

Vzdelanie

  • vysokoškolské vzdelanie

Vhodné pre absolventa

Áno

Miesto výkonu práce

  • Prešov

Ponúkaný plat

Nástupná mzda 650 € brutto pri plnom úväzku Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe Atraktívny provízny systém

plný úväzok

Požadované znalosti

  • Anglický jazyk-aktívne
  • Nemecký jazyk-aktívne
  • Microsoft Excel-pokročilý

Doplňujúce požiadavky

  • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, efektívnosť, analytické myslenie
  • znalosť jednoduchého a podvojného účtovníctva - výhodou
  • znalosť bankových produktov - výhodou
  • znalosť v oblasti finančného trhu - výhodou
  • tvorivosť a sebarozvoj
  • znalosť práce s PC (word, excel)
  • proklientský prístup