Tatra banka

24.6.2018 01:36

Operátor call centra a Helpdesku Raiffeisen banky Slovensko

Náplň práce

  • telefonické poradenstvo klientom
  • poskytovanie profesionálneho Helpdesku k produktom, zabezpečenie odpovedí na otázky pobočiek
  • sprostredkovanie spätnej väzby z pobočiek produktovým a procesným manažérom
  • vypracovávanie www otazok klientov
  • zodpovednosť za napĺňanie obchodných cieľov zverených produktov
  • realizácia telefonickej verifikácie klientov - žiadateľov o pôžičku na základe reportu

Iné výhody

Finančné benefity:
Nástupná mzda 650 € brutto pri plnom úväzku. Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe. Atraktívny provízny systém.

Pre našich kolegov stále vymýšľame nové možnosti sebarealizácie a osobného rastu.
Budete mať k dispozícii kvalitný systém vzdelávania a školení.
Motivačné finančné ohodnotenie a zamestnanecké výhody sú u nás samozrejmosťou:

  • zvýhodnené využívanie produktov banky
  • príspevok do 3. piliera
  • príspevok na zdravie
  • dni dovolenky navyše s programom Dovolenka PLUS a iné

Miesto výkonu práce

  • Nitra

Ponúkaný plat

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • proklientská orientácia, samostatnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie