Tatra banka

19.12.2018 10:16

Klientsky špecialista pre Raiffeisen banku v Bratislave – čiastočný úväzok

Náplň práce

Pracuj u nás na polovičný úväzok!
Všetky skúsenosti, zručnosti a návyky vhodné do CV získaš pohodlne už počas štúdia.

V Raiffeisen banke na teba čaká jedinečná atmosféra rodinnej banky, ktorú vytvárajú naše vynikajúce kolektívy po celom Slovensku. K pohode v práci vo veľkej miere prispieva aj viac než 100 % spokojnosť našich klientov.

Vo svojej práci budeš predstavovať klientom jednotlivé bankové produkty a pomáhať im pri ich využívaní.
Zároveň budeš aktívne vyhľadávať nových klientov a starať sa o existujúcich.
Naučíš sa budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi a rozširovať portfólio ich služieb.
Svojím príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom budeš zvyšovať spokojnosť našich klientov.
To všetko bez zodpovednosti za veľký objem hotovosti.

Iné výhody

Finančné benefity:

· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania
· Minimálna nástupná mzda: 730 € brutto pri plnom úväzku
· Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe
· Atraktívny provízny systém

Pre našich kolegov stále vymýšľame nové možnosti sebarealizácie a osobného rastu.
Budete mať k dispozícii kvalitný systém vzdelávania a školení.
Motivačné finančné ohodnotenie a zamestnanecké výhody sú u nás samozrejmosťou:

  • zvýhodnené využívanie produktov banky

Vzdelanie

  • študent vysokej školy
  • úplné stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

Minimálna nástupná mzda: 730 € brutto pri plnom úväzku. V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Doplňujúce požiadavky

· Príjemné vystupovanie
· Proklientska orientácia
· Veľmi dobré komunikačné schopnosti
· Ochota učiť sa
· Predajné a obchodné zručnosti
· Pozitívne myslenie