Tatra banka

24.6.2018 01:23

Servisný poradca pre Prievidzu

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorého bavia inovatívne riešenia a rád komunikuje s ľuďmi. Nevadí, ak nemáte skúsenosti v bankovníctve. Dôležitá je najmä vaša ambicióznosť, drive a chuť budovať svoju perspektívnu kariéru práve v Tatra banke.

Skúsenosti naberiete zaujímavými úlohami:

· Stanete sa odborníkom a partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva
· Pomôžete klientom pri aktívnom využívaní inovácií v bankovníctve, ktoré zlepšia vedenie ich vlastných financií
· Naučíte sa komunikovať s klientom s cieľom nájsť pre ňho tie najvhodnejšie riešenia
· Klientom budete prinášať najefektívnejšie riešenia, vychádzajúce z ich potrieb
· Budete mať na starosti hotovostné a bezhotovostné operácie na účtoch, aktivácie nových služieb a inštalovanie mobilných aplikácií

Poďte spolu s nami posúvať hranice bankovníctva.

O tom, aké je pracovať na tejto pozícii sa už dozviete viac priamo od našich kolegov

Iné výhody

Finančné benefity:
· Nástupná mzda 650 € brutto pri plnom úväzku
· Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe
· Atraktívny provízny systém
Ďalšie benefity:
· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery,
zmenárenské služby
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

Vzdelanie

  • úplné stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské vzdelanie
  • vyššie vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Prievidza

Ponúkaný plat

Nástupná mzda 650 € brutto pri plnom úväzku Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe Atraktívny provízny systém

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

Ideálnym kandidátom na túto pozíciu je komunikatívny, proklientsky orientovaný typ človeka s príjemným vystupovaním. Výhodou je prax s hotovosťou alebo obchodná prax.