Tatra banka

22.9.2018 13:38

Mobilný servisný poradca pre Nitriansky región

Náplň práce

Ak Vám nevadí cestovanie, radi spoznávate nových kolegov a klientov. Ste flexibilní a viete sa rýchlo aklimatizovať na nové prostredie? Tak ste ten pravý do našej mobilne skupiny.

Poďte sa realizovať do pobočkovej siete
Pobočky sú prvým miestom, kde sa klient stretáva s najnovšími aplikáciami. Excelentný servis, rýchla a profesionálna komunikácia s klientom je kľúčom k jeho spokojnosti. Ponúkame Vám jedinečnú šancu stáť pri zrode a implementácii inovačných noviniek, pracovať na nich a prispievať svojimi nápadmi a tak posúvať hranice bankovníctva dopredu práve cez pobočkovú sieť.

Servisný poradca pracuje na pobočkách Tatra banky. Medzi jeho úlohy patrí aktívna ponuka a predaj bankových produktov na pobočkách banky. Súčasťou práce je aj konzultačná a poradenská činnosť v oblasti financií s následným nájdením vhodného riešenia pre klienta. Aktívne oslovuje potenciálnych klientov.
Hľadáme človeka, ktorý nebude mať jednu stabilnú pobočku, ale bude pôsobiť ako servisný poradca v rámci regiónu - podľa potreby na nasledujúcich pobočkách : Levice, Šaľa, Zlaté Moravce, Sereď, Galanta, Nitra, Topoľčany, Dunajská Streda, Komárno, Štúrovo, Nové Zámky,

Iné výhody

Benefity:
* Zamestnanie v inovatívnej spoločnosti
° Reálna príležitosť kariérneho rastu
° Prepracovaný systém vzdelávania
° Dovolenka plus za každý odpracovaný rok
° Príspevok na zdravotnú starostlivosť
° Príspevok na DDS
° Zvýhodnenia na produktoch TB

Vzdelanie

  • úplné stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské vzdelanie
  • vyššie vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Nitriansky kraj

Ponúkaný plat

Nástupná mzda 650 € brutto pri plnom úväzku Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe Atraktívny provízny systém Príplatok na cestovanie

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

Nutná priestorová aj časová flexibilita!!! Ochota cestovať.
Vítaná prax v oblasti práce s peniazmi a finančného poradenstva; komunikatívnosť, spoľahlivosť, presnosť, trpezlivosť