Tatra banka

22.2.2019 02:50

Segmentový manažér

Náplň práce

Máš chuť prevziať zodpovednosť za kontinuálny nárast profitability a rast trhového podielu banky v segmente small business banking? Dokážeš sa venovať koncepčným a strategickým otázkam, prinášať nové pohľady a prichádzať s alternatívami riešení?

Tvojou úlohou bude: - vytváranie stratégie klientského segmentu a zabezpečenie jej implementácie vzhľadom na stanovenú roadmapu

  • hľadanie optimálneho spôsobu obsluhy klientov vzhľadom na meniace sa prostredie a vývoj technológií- generovanie a implementácia nápadov podporujúcich rozvoj biznisu a zlepšenie klientskej skúsenosti- sledovanie trendov v bankovníctve a zodpovednosť za zabezpečenie odlíšiteľnej kvality segmentu v konkurenčnom prostredí
  • riadenie životného cyklu firmy/klientov, ktorým pomáhame napredovať v podnikaní cez jednoduché, dostupné a relevantné produkty a služby- participácia na vzdelávaní a marketingovej podpore segmenu
  • zabezpečenie konzistentnej komunikácie medzi klientom a pracovníkmi banky, dohľad nad spôsobom distribúcie relevantných informácií. - spolupráca s jednotlivými útvarmi na realizovaní zmien v segmente a doručení strategických aktivít
  • splupráca s bankami v skupine a kvartálny segmentový monitoring v rámci skupiny RBI
  • kontinuálne hľadanie cesty ako zvýšovať spokojnosť klientov v danom segmente

    · Vieš dávať konštruktívne návrhy zmien a konkrétnych krokov vedúcich k zlepšeniu cross-sellingu segmentov?
    · Máš chuť zobrať plnenie obchodných aj finančných budgetov daného segmentu do vlastných rúk?
    · Chceš byť pri tvorbe metodiky, participovať na zabezpečení konzistentnej komunikácie medzi klientom a pracovníkm a mať dohľad nad spôsobom distribúcie relevantných informácií?
    · Dokážeš prevziať zodpovednosť za elimináciu rizík súvisiacich s prípadnou volatilitou výkonnosti daného segmentu?
    · Trúfneš si o zabezpečenie detailného segmentového monitoringu v rámci RBI skupiny aj v AJ?
    · Si kreatívny a vedel by si participovať na marketingovej podpore segmentu, príprave školení pre pracovníkov obsluhujúcich daný segment?
    ·· Baví ťa počítanie profitability cez jednotlivé procesy, produkty a rizikové náklady?

    Tak máš jedinečnú príležitosť stať sa jedným z našich štyroch segmentových menežérov.

Iné výhody

Finančné benefity:

· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania
· Minimálna nástupná mzda: 2100 € brutto pri plnom úväzku
· Fixný pozičný príplatok platný od začiatku pracovného pomeru
· Atraktívny bonusový systém

Ďalšie benefity:
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

Vzdelanie

  • vysokoškolské vzdelanie
  • úplné stredoškolské s maturitou
  • vyššie vzdelanie

Vhodné pre absolventa

Nie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2100 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

  • prax v retailovom bankovníctve výhodou
  • dobrá znalosť retailovej oblasti (trh, konkurencia, produkty),
  • samostatnosť, kreativita, iniciatívnosť, komunikačné a organizačné schopnosti na veľmi dobrej úrovni, -podpora tímovej práce
  • AJ