Tatra banka

22.2.2019 03:45

Brigádnik - anotátor

Náplň práce

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Anotátor manuálne prepisuje obsah chatov do ich správnej formy, pričom obzvlášť dáva pozor na diakritiku a zle napísané slová. Taktiež podľa zvolenej úlohy bude anotátor obohacovať chaty o možný sentiment, intent a predmet vety. Anotátor je zodpovedný za kvalitu a precíznosť svojho prepisu, ktorý má vplyv na kvalitu učenia štatistických modelov v ďalšom spracovaní.

Ide o krátkodobú brigádu pre študenta VŠ v trvaní najmenej 25 dní, ideálne 50 dní, v rozsahu 20 hodín týždenne - tie si budeš vedieť nastaviť flexibilne, podľa svojho rozvrhu.

Nástup: ihneď

Iné výhody

Čo Vám ponúkame?

· Prax vo finančnej inštitúcii
· Spolupráci s Data Science tímom Tatra banky

Vzdelanie

  • študent vysokej školy

Vhodné pre absolventa

Nie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

Hodinová sadzba 4 € / hod. brutto

Druh pracovného pomeru

na dohodu

Doplňujúce požiadavky

Aký je ideálny kandidát?

· výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky (podmienka)
· ovládanie strojopisu
· schopnosť dlhodobo sa sústrediť
· spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
· skúsenosť s MS Excel