Tatra banka

19.2.2019 12:03

Online Manager

Náplň práce

Ak ťa baví mix, marketingu, obchodu, analýz a virtuálneho sveta, ponúkame ti sebarealizáciu na pozícii,
kde sa toto všetko stretáva.

Hľadáme kolegu, ktorý

  • bude zodpovedný za podporu a realizáciu online stratégie, za správu, aktualizáciu a rozvoj webových stránok,
  • navrhne a zrealizuje online kampane a projekty zvyšujúce výkonnosť webu pri dosahovaní stanovených cieľov,
  • navrhne a zrrealizuje projekty na trvalé zlepšovanie internetových stránok.
  • sa bude podieľať na vývoji digitálnej marketingovej stratégie, vrátane návrhu KPIs a ich vyhodnocovania.
  • navrhune a následne zapracuje zlepšenia interne alebo v spolupráci s externou digitálnou agentúrou
  • bude spolupracovať pri vývoji nových webov z hľadiska návrhov štruktúry a obsahu a dohliada na zhodu
    s Design manuálom a zaužívanými výrazovými prostriedkami.
  • v súlade s cieľmi bude nastavovať ciele webu a jednotlivých kampaní v analytických nástrojoch, analyzovať návštevnosť webov, vyhodnocovať úspešnosť realizovaných kampaní a na základe výsledkov navrhuje ďalšie opatrenia.

· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1500 € brutto pri plnom úväzku.

Ďalšie benefity:

  • Práca pre ľudí, hľadajúcich radosť z obchodu a kontaktu s klientom
  • Stabilná finančná inštitúcia patriaca do silnej skupiny
  • Príležitosť pre sebarealizáciu, osobný i kariérny rast
  • Dni dovolenky navyše
  • Príspevok na DDS
  • Zvýhodnenia na produktoch TBG
  • Príspevok na starostlivosť o zdravie

Vhodné pre absolventa

Nie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1500 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

Praktické skúsenosti a orientácia v oblasti UX, online dizajnu a pravidiel použiteľnosti webov, s prípravou mockupov a UX testovaním, poznatky o SEO, skúsenosť s prípravou obsahu.
Nadšenie pre nové digitálne trendy (mobilné aplikácie, sociálne siete, webový dizajn, etc.).
angličtina

Pojmy ako PPC, CTA, CPA, web leads, content marketing, reach, performance marketing, trueview formats, banners, html, newsletter, url tagging, remarketing, Google Tag Manager, UX, UI či SEO nie sú neznáme a záhadné.