Tatra banka

22.2.2019 02:46

Administrátor mobilných zariadení

Náplň práce

zabezpečenie evidencie, výdaja a servisu mobilných telefónov,

  • správa mobilných telefónov na úrovni operačného systému Andrioid a iOs
  • podpora užívateľov na úrovni operačných systémov, aplikácií a aplikácií TB pre platformy Andrioid a iOs
  • mapovanie trhu mobilných zariadení a prinášanie technologických inováciií,
  • spolupráca pri tvorbe finančného rozpočtu v rámci svojej agendy,
  • priebežná vlastná kontrola čerpania rozpočtových prostriedkov,
  • komunikácia so zástupcami mobilných telekomunikačných operátorov a mapovanie nových produktov u poskytovateľov mobilných telekomunikačných služieb,
  • príprava manuálov a užívateľských príručiek pre užívateľov mobilných zariadení,
  • spolupráca pri BCM v rámci svojej agendy,
  • spracovávanie interných pracovných postupov v rámci svojej agendy.

Iné výhody

Ďalšie výhody:
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra Personal, úvery, zmenárenské služby
· Motivačné nadštandardné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Dovolenka Plus

Vzdelanie

  • úplné stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventa

Áno

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1200 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

  • anglický jazyk na aktívnej úrovni
  • SŠ vzdelanie (technické, elektorotechnické, inrofmatika)
  • znalosť mobilných OS na administrátorskej úrovni,
  • komunikačné schopnosti,
  • klientská orientácia,
  • práca v teame.