Tatra banka

20.9.2019 22:47

Leasingový manažér TL - pobočka Žilina

Náplň práce

· aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov
· realizácia obchodných prípadov, uzatváranie zmlúv s klientami
· zabezpečenie zmluvnej dokumentácie k obchodným prípadom
· navrhovanie obchodných aktivít v rámci regiónu
· príprava leasingových ponúk
· proklientská orientácia - poskytovanie informácii o podmienkach a štruktúre financovania
· zodpovednosť za prípravu kompletnej dokumentácie k obchodnému prípadu
· budovanie a udržiavanie vzťahov s obchodnými partnermi
· mapovanie trhu a konkurenčných partnerov

Iné výhody

Finančné benefity:
·V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 850 € brutto pri plnom úväzku.
·Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe
·Atraktívny provízny systém
Ďalej ponúkame:

  • prácu v silnej spoločnosti s inovatívnym prístupom
  • neustále zvyšovanie kvalifikácie
  • možnosti kariérneho rastu
  • prácu pod vedením skúsených lídrov
    K finančným benefitom patrí:
  • zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
  • príspevok na zdravie
  • príspevok do 3. piliera
  • dni dovolenky na navyše s programom - Dovolenka PLUS

Vzdelanie

  • vysokoškolské vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Žilinský kraj

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 850 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

Pracovná pozícia je obsadzovaná na zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky
Od úspešného uchádzača očakávame:
· radosť z obchodu a komunikácie s klientom
· VŠ/SŠ vzdelanie (ekonomického alebo technického smeru výhodou)
· obchodného ducha
· samostatnosť i tímovú spoluprácu
· AJ výhodou
· aktívna práca s PC (MS Office)
· časovú flexibilitu
· ochotu učiť sa nové veci
· VP sk.B, aktívnu prax v riadení vozidla