Tatra banka

20.3.2019 01:41

Brigádnik na oddelenie Treasury

Náplň práce

· Si študentom vysokej školy a chceš si získané vedomosti potvrdiť v praxi?
· Máš záujem o prácu, ktorá môže byť výborným odrazovým mostíkom tvojej kariéry?
· Chceš sa učiť od špecialistov v najinovatívnejšej banke na Slovensku?
· Vieš čo sú dlhopisy, deriváty a časová hodnota peňazí?
· Zaujíma ťa dianie na finančných trhoch?
· Si doma v Exceli, rád pracuješ s číslami a máš zmysel pre detail?
· Na oddelenie Treasury hľadáme brigádnika, ktorý bude mať na starosti operatívne úlohy v nasledujúcich oblastiach:
o Výpočet a príprava kurzového lístka, úrokových sadzieb a kriviek za pomoci trhových dát z Reuters a Bloomberg
o Výpočet vnútrobankových sadzieb na úvery a depozitá s neštandardným splátkovým kalendárom
o Podpora seniorných kolegov pri plnení úloh súvisiacich s riadením úrokového a likviditného rizika, investovaním a vydávaním cenných papierov
o Príprava a úpravy jednoduchých reportov

Iné výhody

  • dlhodobá brigáda
  • prax vo finančnej inštitúcii
  • možnosť učiť sa od najlepšćh

Vzdelanie

  • študent vysokej školy

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

Minimálna mzda 4 € / hod. brutto

Druh pracovného pomeru

na dohodu

Doplňujúce požiadavky

· Študent VŠ ekonomického zamerania (ideálne 2-3 ročník)
· Skúsenosti s excelom
· Znalosť SQL a Visual Basic výhodou
· Angličtina