Tatra banka

20.9.2019 22:29

Premýšľaš, kam po maturite? Zarábaj si učením sa! (Tatra banka, Nitra)

Náplň práce

Uvažuješ nad tým, čo so životom po strednej škole?
Pokračovať v štúdiu alebo ísť do práce?
S nami môžeš oboje!
Prihlás sa do Duálnej akadémie Tatra banky.
Uč sa praktické veci. Zarábaj si učením sa.

Duálne vzdelávanie v odbore Q Financie v školskom roku 2019/2020 ponúkame v spolupráci so Obchodnou akadémiou Bolečkova 2 v Nitre.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.5.2019

Tatra banka ako prvá banka na Slovensku prináša možnosť duálneho vzdelávania pre študentov Obchodných akadémií a Stredných odborných škôl. Duálne štúdium v Odbore Q Financie trvá 3 roky.

Iné výhody

Čo môžeš získať?

  • praktické skúsenosti so študentskými výhodami
  • kariérny náskok
  • pracovné miesto hneď po škole
  • mesačný príjem od 150 € netto
  • špeciálne finančné aj nefinančné bonusy pre najlepších študentov
  • možnosť byť súčasťou inovatívneho programu
  • školenia a podpora od odborníkov Tatra banky

Vzdelanie

  • úplné stredoškolské s maturitou

Miesto výkonu práce

  • Nitra

Ponúkaný plat

Štipendium od 150 € mesačne netto, odmena za produktívnu prácu a ďalšie odmeny podľa schopností študenta.

Druh pracovného pomeru

internship, stáž

Doplňujúce požiadavky

Aký je ideálny kandidát?

Hľadáme mladého, ambiciózneho a komunikatívneho človeka, ktorého zaujíma svet bankovníctva a chce si budovať stabilnú kariéru.

Znalosť aspoň jedného svetového jazyka je výhodou.