Tatra banka

20.3.2019 01:44

Recepčná - vhodné pre študentku

Náplň práce

Práca na recepcii špecializovanej pre VIP klientelu privátneho bankovníctva. Je to miesto, kde sa naučíte profesionálnej komunikácii, zvládaniu rôznych typov situácií.

Recepčná je zároveň zodpovedná za administratívnu podporu a office-manažérske činnosti.

Neváhaj sa prihlásiť a získať jedinečnú dlhodobú skúsenosť.

Iné výhody

  • práca v prestížnom pracovnom prostredí
  • možnosť získať cenné poznatky z bankovníctva

Vzdelanie

  • študent vysokej školy

Vhodné pre absolventa

Nie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

ponúkaná hodinová sadzba 4 € / hodina brutto

Druh pracovného pomeru

na dohodu

Doplňujúce požiadavky

  • predchádzajúce pracovné skúsenosti (iné brigády)
  • kultivované vystupovanie
  • zvládanie komunikačných situácií
  • aktívny prístup k úlohám - proaktivita
  • angličtina vítaná