Tatra banka

21.4.2019 02:26

Zástupca regionálneho riaditeľa

Náplň práce

Ponúkame mimoriadne zaujímavú manažérsku kariérnu príležitosť. Hľadáme ambiciózneho človeka so skúsenosťami v obchodnej oblasti a s riadením ľudí.

Aké budú vaše hlavné zodpovednosti ako Zástupcu Regionálneho riaditeľa v Raiffeisen banke?
· Efektívne riadenie a koordinácia siete interných pobočiek a pobočiek franchisingového typu vo zverenom regióne spolu s Regionálnym riaditeľom.
· Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov regiónu, za požadovanú úroveň kvality starostlivosti o klientov, predaja, servisu a prevádzky, za dodržiavanie pracovných postupov, prevádzkových a bezpečnostných pravidiel, za získavanie nových klientov, kvalitnú obsluhu, spokojnosť a lojalitu klientov.
· Zodpovednosť za kvalitné personálne obsadenie.
· Realizovanie školení a koučingu.
· Navrhovanie zmien v prípade ich identifikovania a potreby zmien.

Príďte sa porozprávať o tejto príležitosti do Raiffeisen banky, ktorá má najspokojnejších klientov vďaka svojmu servisu, milému a ústretovému prístupu a veľmi prehľadnej škále produktov.

Iné výhody

V Raiffeisen banke vás čaká:
· príjemné pracovné prostredie a milý tím spolupracovíkov
· možnosť sebarealizácie a osobného rastu
· kvalitný systém vzdelávania a školení motivujúce finančné ohodnotenie
· zamestnanecké výhody (zvýhodnené využívanie produktov banky, príspevok do 3. piliera, príspevok na zdravie a dni dovolenky navyše s programom Dovolenka PLUS a iné)

Vzdelanie

  • vysokoškolské vzdelanie
  • vyššie vzdelanie

Vhodné pre absolventa

Nie

Miesto výkonu práce

  • Nitra

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2500 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

· skúsenosť s riadením ľudí min. 5 rokov
· prax v obchodnej činnosti,
· obchodný talent,
· vodcovský talent,
· schopnosť motivovať ľudí,
· dôslednosť a systematickosť
· banková skúsenosť výhodou