Tatra banka

21.4.2019 02:10

Service Manager

Náplň práce

Láka Ťa oblasť IT a jej fungovania vo veľkej spoločnosti?
Máš chuť sa zlepšovať, získavať nové znalosti?
Vieš štruktúrovane premýšľať, plánovať, máš skúsenosti s komunikáciou s rôznymi úrovňami kolegov?
Ak Ti nerobí problém zmena a vieš sa v zmenách orientovať a prispôsobiť sa im, táto príležitosť je vhodná pre Teba. Na pozícii Manažéra IT služieb budeš mať možnosť rozmýšlať ako robiť veci lepšie a byť súčasťou agilného spôsobu fungovania tímu.

Náplňou práce je predovšetkým organizačná práca, komunikácia s rôznymi stranami, pravidelný reporting.
Budeš:

  • vystupovať ako zástupca Tatra banky vo či dodávateľovi služby Microsoft Office 365 a voči ostatným bankám v rámci skupiny Raiffeisen bank International.
  • spolupracovať s prvou a druhou úrovňou podpory pri riešení rôznych incidentov a komunikovať voči zahraničným dodávateľom ako tretia úroveň podpory
  • realizovať pravidelný reporting
  • rozmýšľať o neustálom vylepšovaní danej služby
  • participovať na analýze požiadaviek s rôznymi útvarmi banky pri zmenách

Iné výhody

Ponúkame

  • prácu s inovatívnym prístupom
  • reálnu možnosť ovplyvňovania spôsobu fungovania spoločnosti, definovanie procesov, vylepšovanie a rovnako definovanie štandardov pracovného prostredia,
  • spoluprácu s jednou z najväčších IT firiem na svete
  • spoluúčasť na pretváraní fungovania súčasného IT do cloudoveho sveta za pomoci agilných metód
  • reálna šanca pre sebarealizáciu a rozvoj, byť súčasťou inovatívného tímu, ktorý budete pomáhať budovať

    K finančným benefitom patrí:
  • zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
  • príspevok na zdravie
  • príspevok do 3. piliera
  • dni dovolenky na navyše s programom - Dovolenka PLUS
  • pohyblivá pracovná doba
  • príspevok počas PN
  • a iné

Vzdelanie

  • vysokoškolské vzdelanie
  • vyššie vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2000 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

  • skúsenosť s IT na vysokej úrovni
  • výborné organizačné, komunikačné zručnosti
  • aktívna angličtina (pravidelná komunikácia so zahraničným dodávateľom), nemčina výhodou
  • náročnosť na seba a iných, schopnosť získať partnerský rešpekt, asertivita