Tatra banka

21.4.2019 02:41

Brigádnik pre agilný team

Náplň práce

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • komunikácia s business gestormi Lotus Notes databáz a zisťovanie informácií o nich + evidencia výsledkov screeningu
  • príprava tréningových materiálov k nástrojom Office 365
  • pomoc pri organizovaní meetingov
  • pretestovanie Office 365 funkcionalít
  • iné ad hoc administratívne úlohy

Iné výhody

Ďalšie benefity:

  • Zamestnanie v inovatívnej spoločnosti
  • Po ukončení štúdia možnosť reálneho kariérneho rastu
  • Flexibilný pracovný čas, záleží od rozvrhu, min.však 3-4 dni v týždni (do 20h týždenne)
  • Práca v mladom a dynamickom kolektíve - dlhodobá brigáda
  • Prax vo finančnej inštitúcii

Vzdelanie

  • študent vysokej školy

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

Minimálna mzda 4 € / hod. brutto.

Druh pracovného pomeru

na dohodu

Doplňujúce požiadavky

  • štúdium ideálne ekonomického / technického / IT zamerania
  • 3. až 4. ročník VŠ
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • skúsenosť s MS Office 365