Tatra banka

20.9.2019 22:51

Risk trainee program

Náplň práce

Vhodné pre študentov 3. - 4. ročníka vysokých škôl ekonomického a finančo-matematického zamerania.

Chceš využiť svoj čas naplno a už teraz pracovať v oblasti, ktorú študuješ?
Zaujímajú Ťa analýzy, rád pracuješ s dátami a excelom?

Ponúkame Ti príležitosť začať kariéru v Tatra banke a zažiť v praxi to, čo zatiaľ poznáš zo štúdia. Ide o jedinečný trainee program pre serióznych záujemcov o prácu v bankovom sektore, vďaka ktorému spoznáš ako funguje risk management, teda riadenie rizika v banke. Program je cielený pre študentov denného štúdia vysokých škôl s ekonomickým a finančo-matematickým zameraním.

Program trvá minimálne 12 mesiacov.Budeš sa venovať konkrétnej oblasti v rámci risk manažementu, budeš pracovať na oddelení firemných analýz. Tu sa Ti okrem Tvojich bežných denných úloh venujú kolegovia tak, aby si sa o fungovaní dozvedel čo najviac. Od začiatku máš prideleného vlastného tútora, ktorý Ťa programom sprevádza.Tvoj čas bude venovaný aj rotáciám v rámci odborov Risk Managementu. Tie majú za cieľ pomôcť Ti spoznať komplexný pohľad na fungovanie risku a banky ako takej.

Vzdelanie

  • študent vysokej školy

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

Mzda 4 € / hod. brutto

Druh pracovného pomeru

na dohodu

Doplňujúce požiadavky

• určené pre študentov 3. - 4. ročníka VŠ
• štúdium s ekonomickým a finančo-matematickým zameraním
• vytrvalosť, motivácia pracovať na sebe a dosahovať ambiciózne ciele
• znalosť AJ
• pokročilý Excel
• ovládanie finančno ekonomických analýz
• čítanie výkazov ziskov a strát, súvahy