Tatra banka

21.5.2019 05:15

Špecialista elektronických distribučných kanálov

Náplň práce

Špecialista EDK:

  • spolupracuje pri tvorbe biznis zadaní pre implementáciu nových požiadaviek do mobilných aplikácií, zabezpečuje ich testovanie a podporu pri vývoji a zverejňovaní klientom
  • participuje na činnostiach pre zabezpečenie prevádzky mobilných aplikácií Tatra banky
  • participuje na tvorbe internej a externej komunikácie súvisiacej s mobilnými aplikáciami
  • rieši a odpisuje na podnety klientov
  • komunikuje a spolupracuje s externými dodávateľmi a partnermi
  • monitoruje správanie a využívanie mobilných aplikácií, vypracováva analýzy a reporty súvisiace s mobilnými aplikáciami

Iné výhody

Ďalej ponúkame:

  • prácu v silnej spoločnosti s inovatívnym prístupom
  • neustále zvyšovanie kvalifikácie
  • možnosti kariérneho rastu
  • prácu pod vedením skúsených lídrov
    K finančným benefitom patrí:
  • zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
  • príspevok na zdravie
  • príspevok do 3. piliera
  • dni dovolenky na navyše s programom - Dovolenka PLUS

Vzdelanie

  • vysokoškolské vzdelanie
  • vyššie vzdelanie
  • úplné stredoškolské s maturitou

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1150 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

  • aktívna znalosť AJ
  • výborná znalosť práce s PC a OS Windows
  • výborná orientácia práce v oblasti mobilných zariadení (smartfóny, nositeľné zariadenia) a ich operačných systémov
  • aktívny záujem o digitálne technológie a trendy
  • znalosť produktov poskytovaných bankou cez elektronické bankovníctvo
  • znalosť technológií z prostredia Internetu
  • orientovanie sa v problematike online aplikácií