Tatra banka

23.7.2019 02:57

Vizualizuj dáta na oddelení analýz a stratégie

Náplň práce

Aké výzvy vás u nás čakajú?

  • Náplňou tvojej práce bude pomáhať nám tvoriť aj naďalej jedny z najpútavejších a najzaujímavejších prezentácií v banke.
  • Potrebujeme pomôcť s vizualizáciou nových typov dát a zároveň zabezpečiť, aby všetky naše prezentácie vyzerali rovnako dobre. Na to však potrebujeme mať poriadok v prepojeniach medzi dátami, nastaviť proces ich aktualizácie a komunikovať s ich dodávateľmi.
  • Nie je to len brigáda bude na oddelení analýz a stratégie, ale obohacujúca skúsenosť, počas ktorej budú tvojimi kolegami hlavný ekonóm Tatra banky Róbert Prega a ekonomický analytik Juraj Valachy.

    Čo vám ponúkame?
    · Prácu, ktorá vás zviditeľní a posunie váš prezentačný level na vyššiu úroveň
    · Spoluprácu s Makroanalytickým tímom Tatra banky, ktorý získal cenu pre najlepšieho forecastera za rok 2018 od magazínu Consensus Economics
    · Dozviete sa veľa nových a dôležitých vecí z oblasti makroekonomiky a finančných trhov.

    Trvanie pracovného pomeru je na 8 mesiacov.
    Možnosť plného alebo čiastočného úväzku.
    Pracovná doba je plne flexibilná.
    Nástup: ihneď

Iné výhody

Ďalšie benefity:

  • Príjemné pracovné prostredie a milý tím spolupracovíkov
  • Možnosť sebarealizácie a osobného rastu
  • Kvalitný systém vzdelávania a školení motivujúce finančné ohodnotenie
  • Zamestnanecké výhody (zvýhodnené využívanie produktov banky)
  • Príspevok do 3. piliera
  • Príspevok na zdravie

Vzdelanie

  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské vzdelanie
  • vyššie vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1000 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

Zmysel pre detail
Estetické cítenie
Znalosť MS Office na pokročilej úrovni (vnorené funkcie, linkovanie dát medzi jednotlivými aplikáciami, a pod.)
Základy programovania výhodou