Tatra banka

21.4.2019 02:48

Brigádnik – šikovný študent VŠ. Analytik na oddelenie riadenia predaja

Náplň práce

Baví Ťa práca s dátami a chceš sa naučiť viac vo výnimočnom kolektíve na oddelení riadenia predaja?

Táto príležitosť je vhodná pre študentov 3/4 ročníka štúdia na VŠ.

Náplň práce predstavuje prevažne analýzy dát, hľadanie ich ďalšej predikcie a odporúčania s ohľadom na business stratégiu. Vytváranie business špecifikácií, zúčastňovanie sa testovaní a rieši postimplementačnej fázy.

Potrebná je znalosť excelu, access a SQL.

Iné výhody

  • rozvoj zručností v praxi
  • práca vo výnimočnom kolektíve
  • možnosť uplatnenia v banke po skončení štúdia

Vzdelanie

  • študent vysokej školy

Vhodné pre absolventa

Nie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

Hodinová sadzba 4 € / hod. brutto

Druh pracovného pomeru

na dohodu

Doplňujúce požiadavky

  • znalosť angličtiny
  • dobrá znalosť excelu
  • access a SQL
  • rýchle učenie
  • logické myslenie
  • schopnosť rýchlo dodať výstupy
  • sústredenie aj v prípade časového stresu