Tatra banka

20.11.2019 05:06

IT Akadémia – trainee program

Náplň práce

Tatra banka otvára unikátny Trainee program - IT Akadémiu.
Ak sa chceš popri škole dovzdelávať odborne ako vývojár a zároveň získať zaujímavú prax na projektoch v bankovníctve, neváhaj sa prihlásiť a stretnúť sa s nami.

Zámerom IT Akadémie je vychovať vývojárov, ktorí budú rozumieť vývoju v banke, zadávať im zaujímavé úlohy, a starať sa o nich tak, aby po skončení Akadémie vedeli byť plohodnotnými zamestnancami v banke a mohli pracovať na projektoch banky.

Trvanie trainee programu bude 6 mesiacov.

Si vhodným kandidátom, ak budeš v septembri začínať 3. alebo 5. ročník vysokej školy zameranej na IT.

Iné výhody

  • rozvoj zručností v praxi
  • práca vo výnimočnom kolektíve
  • možnosť uplatnenia v banke po skončení štúdia

Vzdelanie

  • študent vysokej školy

Vhodné pre absolventa

Nie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

6 € na hodinu brutto

Druh pracovného pomeru

na dohodu

Doplňujúce požiadavky

  • angličtina ideálne na úrovni B2
  • pracovné návyky vítané
  • znalosť programovacích jazykov
  • realizované projekty v rámci školy zamerané na programovanie
  • skutočný záujem o prácu vývojára v budúcej kariére
  • všeobecný prehľad
  • proaktívny prístup k úlohám
  • dôslednosť, vytrvalosť