Tatra banka

21.5.2019 16:41

Online manager digitálneho predaja

Náplň práce

Hľadáme online manažéra do tímu digitálneho marketingu, ktorý bude spolupracovať na správe a optimizácii rôznych distribučných kanálov banky (web, mobilná aplikácia, email a iné). Online manažér je zodpovedný za navrhovanie a implementovanie IT projektov, A/B testov, za analýzu dát a za zabezpečenie technickej funkčnosti jednotlivých systémov.

Kandidát by mal ovládať Javascript, HTML a CSS. Bude pracovať s interným CMS systémom, Google Tag Manager, Exponeou a Google Analytics.

Mal by zvládnuť napísať integračnú špecifikáciu s prihliadnutím na biznis požiadavky, nastaviť A/B test pomocou systémov na to určených a napísať kód na meranie aktivity návštevníka na webových stránkach.

Je zodpovedný za technickú funkčnosť webovej stránky a A/B testov, úpravu nastavení GTM, pomoc pri tvorbe newsletterov a písanie integračných špecifikácii.

Iné výhody

Ďalšie benefity:
· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Možnosť stať sa akcionárom banky
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka
· Flexibilný pracovný čas

Vzdelanie

  • vysokoškolské vzdelanie

Vhodné pre absolventa

Nie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1700 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

· Inžiniersky titul zo štúdia zameraného na vývoj software alebo min. 2 roky skúseností v oblasti digitálneho marketingu a vývoja software
· Skúsenosti s vývojom responzívnych webových aplikácii (JS, HTML, CSS)
· Skúsenosti s nástrojom Google Tag Manager
· Záujem o webovú a mobilnú analytiku
· Základná znalosť SEO
· Skúsenosti s Google Analytics a integráciou webovej stránky s nástrojmi tretích strán
· Skúsenosti s komunikáciou s netechnickými členmi tímu
· Plusom je skúsenosť s Adobe Photoshop.
· Analytické myslenie
· Skúsenosti s tímovou prácou