Tatra banka

20.9.2019 23:11

Brigáda pre šikovnú študentku v administratíve

Náplň práce

Ak si študent 2.,3. alebo 4. ročníka vysokej školy v Žiline a hľadáš dlhodobú brigádu v administratíve, ponúkame ti príležitosť vyskúšať si realitu finančného prostredia.
Medzi tvoje operatívne úlohy a povinnosti bude patriť:

  • administratívna podpora tímu obchodníkov Tatra Leasingu
  • spracovávanie pokladov a údajov
  • práca s interným systémom

    Ponúkame prácu na 2-3 dni v týždni, podľa toho, ako dovolí rozvrh a skúšky.
    Na dovolenke počas leta sa vieme dohodnúť.

Iné výhody

Poúkame

  • dlhodobú brigádu
  • prax v stabilnej spoločnosti
  • možnosť spoznať fungovanie finančného sveta

Vzdelanie

  • študent vysokej školy

Miesto výkonu práce

  • Žilina

Ponúkaný plat

Hodinová sadzba 4 € / hod. brutto

Druh pracovného pomeru

na dohodu