Tatra banka

26.5.2019 19:09

IT Architekt

Náplň práce

Láka Vás práca v tíme odborníkov v oblasti IT v bankovníctve? Hľadáme kolegu do tímu, v ktorom ľudí práca baví a pracujú v dobrej atmosfére. Budete mať príležitosť podieľať sa na návrhoch a analýzach údajov z oblasti DWH a BI. Tím architektov Vám ponúka možnosť podieľať sa na:

  • architektonických návrhoch
  • návrhoch, analýzach a riešeniach požiadaviek v oblasti DWH a BI
  • ladení a optimalizácii riešení
  • pokročilej analýze dát
  • aktínvej práce na projektoch

Iné výhody

Finančné benefity:

· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania
· Minimálna nástupná mzda: 2100 € brutto pri plnom úväzku
· Fixný pozičný príplatok platný od začiatku pracovného pomeru
· Atraktívny bonusový systém

Ďalšie benefity:

  • neustále zvyšovanie kvalifikácie
  • práca na TOP bankovych projektoch s najnovšími IT systémami
  • možnosť kariérneho rozvoja smermi: a) expert , b) líniový management
  • vedenie účtu zadarmo
  • zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
  • 100 % zľava z poplatku za úver
  • príspevok na zdravie
  • príspevok do 3. piliera
  • dni dovolenky navyše s programom - Dovolenka PLUS
  • variabilné odmeny

Vzdelanie

  • vysokoškolské vzdelanie

Vhodné pre absolventa

Nie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2100 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Požadované znalosti

  • Anglický jazyk-aktívne

Doplňujúce požiadavky

  • Prax v IT oblasti minimalne 5 rokov
  • Skúsenosti s IT architektúrou
  • Praktická znalosť SQL
  • skúsenosti z oblasti DWH
  • Aktívna angličtina
  • výborné analytické myslenie
  • základná znalosť Oracle výhodou
  • znalosť analytického nástroja výhodou
  • preukázateľná zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktivita