Tatra banka

26.8.2019 09:30

Online manager externej komunikácie značky Tatra banka

Náplň práce

Hľadáme online manažéra do tímu oddelenia komunikácie a stratégie značky Tatra banka, ktorý bude spolupracovať s brand manažérmi na plánovaní, tvorbe, riadení, optimalizácií a vyhodnocovaní reklamných kampaní.
Online manažér v našom tíme komunikuje s produktovými a segmentovými manažérmi, tiež s kreatívnou a mediálnou agentúrou.
Je zodpovedný za zadanie, výstupy a media plány, tiež za meranie, reporting a vyhodnocovanie online kampaní.
Má na starosti zefektívňovanie performance kampaní a navrhuje vhodné online nosiče na komunikáciu. Zároveň udržiava a rozvíja social stratégiu, buduje vzťah so značkou Tatra banka na sociálnych sieťach.
Má na starosti vizualitu, periodicitu a tone of voice na sociálnych sieťach, kampaňové posty a kampaňové PPC formáty vrátane community managementu.

Iné výhody

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Motivačné nadštandardné ohodnotenie
· Možnosť stať sa akcionárom banky
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Dovolenka navyše
· Flexibilný pracovný čas

Vzdelanie

  • úplné stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské vzdelanie
  • vyššie vzdelanie

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1700 € brutto pri plnom úväzku.

plný úväzok

Doplňujúce požiadavky

Radi by sme medzi nás prijali online manažéra, ktorý rád pracuje v tíme, má dobré komunikačné schopnosti, má svoj názor, vie písať, má skúsenosti so správou sociálnych sietí, má kreatívne myslenie a vizuálne cítenie.

Dokáže aj analyticky myslieť, pracovať s analýzami, dátami, pozná reklamné nástroje ako napríklad Adform, Etarget, DoubleClick, Crimtan, pozná a vie využívať Google Adwords a Google Tag Manager a vie nastaviť základné merania. Má celkový prehľad v online marketingu.